Report

Moduł raportowania Energy Logserver pozwala tworzyć dokumenty PDF z dowolnych wizualizacji oraz dashboardów. Dzięki temu wszystkie informacje zawarte w przygotowanych grafikach i tabelach mogą zostać przekazane innym osobom, które nie posiadają dostępu do danych. Raport może bazować na najnowszych lub historycznych danych.

Raporty takie są szczególnie użyteczne na spotkaniach lub telekonferencjach, na których można omawiać poszczególne incydenty i wskazywać ich przyczyny.

Harmonogram

Moduł raportowania posiada łatwy w obsłudze harmonogram. Został stworzony z myślą o ludziach, którzy potrzebują regularnie otrzymywanych statystyk, np. ze sprzedaży, wydajności, incydentów, itp.

Harmonogram automatycznie wyśle mailem raporty do wskazanych osób.

Bezpieczeństwo w Raportach

Wygenerowane raporty zawierają jedynie dane statystyczne, a tworzone są z uprawnieniami użytkownika zapisującego zlecenie w harmonogramie. Dzięki temu raporty mogą dotyczyć danych pobranych wyłącznie z tych indeksów, do których użytkownik ma przyznany dostęp.

Wizualizacje danych

Energy Logserver pozwala na graficzną wizualizację danych zgromadzonych w indeksach. Każda z wizualizacji, czy całe dashboardy są interaktywne. Oznacza to, że na bieżąco jesteśmy w stanie dostosować zapytanie aby prezentacja dotyczyłą interesujących nas obszarów.

Zbiór wizualizacji tworzy dashboard. Zawsze można wybrać opcję automatycznego odświeżania danych, co pozwoli na wgląd w dane w czasie bliskim realnego. Takie zestawienie danych nadaje się idealnie zarówno do zespołu monitoringu SOC, NOC, czy do poszczególnych zespołów i departamentów odpowiedzialnych za obszary infrastruktury.

Czy widzisz coś wartego uwagi?

Energy Logserver posiada szerokie możliwości prezentowania danych, od zwykłych tabel czy wykresów po zestawienia na mapach i chmurę tagów.

 

 

Wykorzystaj potencjał graficznej prezentacji, aby lepiej zaprezentować efekt swojej pracy.

Przekonasz się jak ciekawa może być analiza danych.

Eksport danych

System Energy Logserver umożliwia wydajny eksport dużej porcji danych do plików CSV i HTML celem ich dalszej analizy w systemach zewnętrznych.
Export danych funkcjonuje wyłącznie w ramach uprawnień użytkownika. Co ważne, generując dane nie blokujemy pracy aplikacji, ponieważ całe zadanie pracuje w tle. Efektem końcowym jest gotowy plik udostępniany w formie linku do pobrania.